Chcesz coś znaleźć w tym blogu ?

sobota, 5 grudnia 2009

14. Laminaria

Jakiś czas temu, zafascynowana chustami i szalami jakie robiły dziewczyny i pokazywały na swoich blogach, postanowiłam i ja spróbować swoich sił w tym temacie. Jak się okazało temat wbrew pozorom nie był taki łatwy. Miałam schematy, ale nie wiedziałam jak robić po kolei i ile razy przerabiać dany schemat, no i oczywiście jak zacząć? I na szczęście wpadł mi w oko (pod myszkę ;) chyba będzie lepsze określenie) blog myszopticy, a tam tłumaczenie jak i co po kolei należy robić postanowiłam spróbować swoich sił i oto co mi wyszło :)i zbliżenie


wymiary: szerokość około 190cm, długość(wysokość?) około 90 cm
włóczka: ZEPHIR kolor dżinsowy (poszło około 70g)
druty: addi 3mm
czas: około 2 tygodnie
zadowolenie: BEZCENNE !!! ;)

już miałam zapytania o zrobienie takiej chusty, ale po usłyszeniu kwoty za robociznę nikt się nie zdecydował ;))

5 komentarzy:

 1. Broń Boże nie zarzucaj biżuterii bo niezwykle ciekawa i z tego co latam po necie-oryginalna. Ale drutów też używaj,bo wyszło Ci rewelacyjnie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Żesz skleroza! Bezmierny mój szacunek za wysoką ocene swojej wlasnej pracy i nie puszczanie prac za marne pieniądze. Czas ,zeby zaczęto doceniać rękodzieło i u nas ;))

  OdpowiedzUsuń
 3. Chusta piękna, a kolorek marzenie...
  http://trikada.blox.pl/html

  OdpowiedzUsuń
 4. Dzięki :)
  Lauro, nie zarzucam biżu, cały czas robię, ale bardziej ciągnie mnie do drutowania ;)
  A cena według mnie nie była aż tak wygórowana (100zł + włóczka), lecz ktoś uznał, że to za dużo chyba, bo milczy do teraz. Co innego zrobić dla siebie (i niech inni puchną z zazdrości;)), a co innego dla kogoś (chyba, że za godziwe pieniądze). Szkoda mi czasu na robienie prezentów dla zamawiających za marne grosze :)) A co, zaczęłam się cenić ;))))

  OdpowiedzUsuń
 5. Witaj. Piękna laminaria. Ja wielokrotnie słyszałam ,ze dziergam z oszczędności. Co za bzdura!

  OdpowiedzUsuń